چهارشنبه , ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
رویدادهای اخیر
اقدام تروریستی گلزار شهدای کرمان

محکومیت اقدام تروریستی کرمان در سالگرد سردار سلیمانی

((بِسمِ اللهِ قاصِم جبّارین))
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

از میان مؤمنان مردانی‌اند که به آنچه با خدا عهد بستند، صادقانه وفا کردند. برخی از آنان به شهادت رسیدند و برخی از آنها در [همین] انتظارند و [هرگز عقیده خود را] تبدیل نکردند.
(آیه ۲۳ سوره احزاب)
تروریست ها همان بیچاره هایی هستند که به گفته سردارمان شهید حاج قاسم سلیمانی از ملتی می کشند که دعای بعد از نمازشان شهادت است آن ها در هر شکل و در هر کشور و به هر گونه ای محکوم و غیر قابل دفاع اند.

دشمنان جمهوری اسلامی ایران بار دیگر با انجام جنایت و کشتار مردم بیگناه اعم از زنان و کودکان روی شیطانی و کثیف خود را نشان دادند.
مردم ایران عزادار شدند و به سوگ عزیزان خود نشستند. دشمنان با این حادثه تروریستی نشان دادند که زنده نگه داشتن یاد و خاطره مردانی چون حاج قاسم سلیمانی چقدر برایشان ترسناک است. ملت ایران این جنایت‌ها را فراموش نخواهند کرد.
شهادت مختص زمان جنگ نیست و در هر جا و مکان مومنان را به سمت معامله دوجانبه و بی دغدغه با خداوند متعال سوق داده و آن ها را به کمال مطلوب دنیا و آخرت رسانده است. همانا ملت غیور ایران پاکبازانی هستند که از خاک بیمی ندارند و به شوق شهادت تا بی نهایت می روند.
انجمن اسلامی مستقل دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی این حادثه تروریستی را شدیدا محکوم و شهادت چندین تن از مردم عزیز ایران را خدمت پیشگاه امام زمان(عج) و رهبر معظم انقلاب اسلامی و امت قهرمان ایران تسلیت می گوید.
از خداوندگار یکتا صبر و عنایتی برای بازماندگان طلب میکنیم و از مسئولینِ امر، مجازات عاملین این اتفاق را مطالبه داریم.
و من اللّه توفیق